Paul Mas Rosé Syrah

€6,95
Aantal per verpakking:1
Aantal per doos:6


Land: Frankrijk

Type wijn: Rosé

Appelatie
:
Vin de Pays d'Oc 

Wijnhuis: Domaine de Paul Mas

Druivensoort: Syrah

Wijnomschrijving: De oogst vindt 's nachts plaats om oxidatie te voorkomen. De gemiddelde opbrengst is 69 hl/ha. De wijn heeft gerijpt op de lies "batonnage" gedurende 40 dagen in nieuw gecoate cementen vaten.

Wijnhuis omschrijving: De filosofie van ‘Les Domaines Paul Mas’ is er op gericht de typiciteit van bodem en druivenras te behouden, en tegelijkertijd een wijn te presenteren die aansluit bij wat de consument vandaag de dag vraagt: veel fruit, concentratie, kleur, geur en smaak.

Grondsoorten: klei,  leem

Proefnotitie:
Roze en kersenrood van kleur, i
ntense aroma's van kersen, toffee en bloemen. Tonen van zacht zoet fruit. Rijk, zacht en goed in balans. Fruitig karakter met een lange finish.

Wijn- spijssuggesties: Perfecte zomerwijn, combineert uitstekend bij lichte schotels, salades, worstjes en zachte kazen.

Beschikbaarheid

In voorraad: 50

Verwachte levertijd:

48u

Klantrecensies:


Er zijn nog geen recensies geschreven voor dit product.
Voor het schrijven van een recentie, moet u een geregistreerde gebruiker van deze site zijn en inloggen.

Onlangs bekeken producten